Joonised:

Veemahutid

PDFdwg_logo 1

Veemahutid

 

 

Veemahuteid kasutatakse peamiselt põllumajanduses: loomadele joogivee vedamiseks, põllukultuuride kastmiseks, mürgipritside veepaakidena jne. Mahutid on varustatud silindri täispikkuses tugijalgade ning loksumisvastaste veheseintega, mis tagab nende kasutatavuse treileril transportimiseks.

 

Veemahuteid veetakse reeglina autokastides või järelhaagistel. Mahuti tugijalgades on kinnituskohad, mille abil saab mahuti fikseerida autokasti või haagise külga. Soovi korral saab mahuti varustada metallraamiga, mis hõlbustab mahuti fikseerimist ja tõstmist. Vajadusel varustame mahuti käitlemise hõlbustamiseks multiliftraamiga.

Veemahutitel on peal täite- ja hooldusava ning tuulutustoru. Mahuti ühe otsa alumisse serva on paigaldatud vee välja laskmiseks kas keermestatud või äärikuga toru.

 

Klaasplastist veemahutid on korrosioonikindlad, nende kasutusaeg on väga pikk ja nad omavad suurt mehhaanilist tugevust suhteliselt väikese erikaalu juures (1,75 g/cm3). Klaasplastil on omadused, mis muudavad kerimismeetodil valmistatud mahutid eriti vastupidavaks kasutamaks väga erinevates keskkonnatingimustes. Pakkumaks mahutitele lisatugevust on kõik Fertili mahutid varustatud tugevdusribidega. Tänu oma kergekaalulisusele on mahuteid lihtne transportida. Mahutid on varustatud sertifikaatide, vastavusdeklaratsioonide ja paigaldus- ja hooldusjuhenditega.

 

Juhul, kui Teile ei sobi standardsete mõõtudega mahuti, siis järgmises tabelis on toodud alternatiivsed mõõdud – Mõõtude tabel

Lisainfo ja hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust vajutades allolevale lingile.

Võta ühendust meie professionaalidega, kes nõustavad teid tootevalikul.