TUGI PROJEKTEERIJALE

projektijuhtidelefertil

Projekteerijatele suunatud toote- ja tehniline informatsioon on määrav töö tervikliku õnnestumise seisukohalt. Kuna igale projektile võib leida erinevaid lahendusi, siis soovitame pöörduda konsultatsiooni osas meie ekspertide poole. Fertil otsib ja pakub lahendusi, mis tagavad projekti edukuse ja rahuldavad kõik lõpptarbija vajadused.

ABI PAIGALDUSEL

aitamepaigaldada

Kõik meie tooted on varustatud paigaldus- ja hooldusjuhenditega, millest kinnipidamine on määrav seadmete laitmatu toimivuse seisukohast. Sellest on abi ka järelvalve teostamisel ja ehitaja palkamisel. Kuna meil on oma toodete paigalduse osas suur teadmistepagas, siis abistame teid meeleldi soetatud seadmete paigaldamisel. Meie meeskond on valmis teid aitama ka juhul, kui ehituslikud tingimused nõuavad seamete kokkumonteerimist objektil.

TRANSPORDITEENUS

transporditeenus

Pakume tellitud kauba kohalevedu nii Eesti piires, kui ka välismaal. Korraldame kauba õigeaegse kohaletoimetamise, tagame peale- ja mahalaadimise ning vormistame saatedokumentatsiooni. Tellida saab autokraana teenuseid. Kasuta meie soodsat ja turvalist transporditeenust, mis on ilma varjatud lisakuludeta.

Võta ühendust meie professionaalidega, kes nõustavad teid tootevalikul.

MÜÜGIJÄRGNE HOOLDUS

hooldus

Et seadmed töötaksid veatult ja nende eluiga oleks pikk, on väga oluline osa ka müügijärgsel konsultatsioonil ja teenindamisel. Lõpptarbija saab meilt alati abi toote kasutamise või hoolduse osas. Koostame kliendile hooldusgraafiku ja osutame oma toodetele diagnostika- ja hooldusteenust.

KVALITEEDI SUHE

kvaliteeditasakaal

Ehitusettevõtetele ja edasimüüjatele pakume tehniliselt ja majanduslikult väga konkurentsivõimelisi tooteid, täpselt kokkulepitud tarnetingimustel. Meie tooted on sertifitseeritud ja toorainetest kasutame ainult parimaid materjale, mis on registreeritud erinevates rahvusvahelistes kvaliteediregistrites. Kuna tegeleme pidevalt tootearendusega, tagab see tarbijale paremini toimivad ja kõige kaasaegsemad lahendused.

ALLHANGE – ERILAHENDUSED

erilahendused

Kuna valmistame eritellimiste korras väga erinevaid klaasplastist tooteid, mida Te ei leia meie põhitoodangu nimekirjast, siis võtke huvi korral meiega ühendust ja esitame Teile eraldi projekti ning hinnakalkulatsiooni. Oleme valmistanud liuteid, mööbli detaile, tööstuslikke torusid, lambikupleid, kanuusid ja muid klaasplast-tooteid ja elemente. Teostame ka erinevate pindade katmist klaasplastiga.