keskkond1

FIRMAST

1993. aastal asutatud, Eesti erakapitalil põhinev OÜ Fertil on ettevõte, mille peamine tegevusala on tarbe- ja reoveekäitlusseadmete valmistamine ja müük. Kõrged nõudmised oma toodangule ja tootmise automatiseerimine võimaldavad pakkuda kõrgel tasemel tehnoloogilisi lahendusi majanduslikult huvipakkuvate hindadega. Fertili läbilöögivõime võti on suurte kogemustega ja kõrge kvalifikatsiooniga meeskond.

Meie põhitoodangu hulka kuuluvad kogumismahutid, spetsiaalmahutid (kemikaalidele, toiduainetele, tuletõrjeveele jne.), kütusemahutid, septikud, biopuhastid, veevarustuse-, kanalisatsiooni- ja drenaaživeepumplad, bensiini- ja õlipüüdurid, rasvapüüdurid, liiva-mudapüüdurid, purglad, eralduskaevud, veemõõtja- kaevud, siibrikaevud jm. eriotstarbelised kaevud. Lisaks valmistame eritellimisel liuteid, mööbli detaile, tööstuslikke torusid, riietumiskabiine, kanuusid ja muid klaasplast-tooteid ja detaile.

OÜ Fertil tooted valmivad klaasplastist, mis moodustub klaaskiudude sidumisel polüester- või vinüülestervaikudega ja omab suhteliselt väikese erikaalu juures suurt mehaanilist tugevust. Klaasplast on keemiliselt vastupidav – ei korrodeeru, mädane ega sööbi, on ilmastiku- ja temperatuurikindel, täpselt ja kergelt töödeldav ning paigaldatav.

Kuna kasutame tootmises kerimistehnoloogiat, tagab see meie toodetele kahekordse materjali tugevuse võrreldes käsitsi lamineeritud analoogsete toodetega. Toorainetest kasutame ainult parimaid materjale, mis on sertifitseeritud erinevates rahvusvahelistes kvaliteediregistrites.

Kuna Fertil on oma turusegmendis olnud juhtiv ettevõte üle kahekümmne aasta, oleme kogunud suure hulga koostööpartnereid ning püüame igati vastata nende ootustele ja vajadustele. Meie toodangut saab osta läbi enamuste ehitustarbeid müüvate ettevõtete ja ehitusfirmade. Ootame, et meiega võtaksid ühendust ka kõik lõpptarbijad, et läbi põhjaliku konsultatsiooni valida ja valmistada just Teie vajadusi arvestav toode.

Valik koostööpartnereid: Onninen, FEB, Bauhof, K-Rauta, Vennad-Dahl AS, Hekamerk OÜ, Toru Abi, Sanistal OÜ, Merko Ehitus AS, Nordecon AS, YIT Ehitus AS, Astlanda Ehitus OÜ jne.

Meid ümbritseva looduse koormus kasvab pidevalt. Seetõttu tegeleme järjest rohkem tootearendusega, mis on andnud meile turusituatsioonis olulise edumaa. Pakume reo- ja sademevee kanaliseerimise ja taaskasutamise lahendusi nii väike- kui suurtarbijatele. Meil on hea meel võtta vastu üha uusi väljakutseid oma klientide ja puhtama elukeskkonna hüvanguks.

Võta ühendust meie professionaalidega, kes nõustavad teid tootevalikul.