sademeveekasutusmajas

Joonised:

Sademeveemahuti 3 m3

PDFdwg_logo 1

Sademeveemahuti 4 m3

PDFdwg_logo 1

Sademeveemahuti 5 m3

PDFdwg_logo 1

Sademeveemahuti 6 m3

PDFdwg_logo 1

Sademevee kasutus majas ja aias

 

Vihmavee kogumine leiab eramajapidamiste juures järjest rohkem kasutust. Kõik, mida on vaja teha, et lõigata kasu sellest väärtuslikust loodusressursist on suunata teie katusele langev tasuta vesi maa-alusesse mahutisse. Nii võtate kontrolli oma veevarustuse üle ja asendate sademeveega olulise osa oma veevajadusest.

Vihmavett saab kasutada tualettide loputuskastides, pesumasinates, aedade kastmiseks, tiikide-basseinide täitmiseks, autode pesemiseks jne. Vihmavesi sobib ideaalselt taimede kastmiseks, sest ta ei sisalda kloori.

Kogutud sademevesi on ka suurepärane tagavaravee allikas hädaolukordadeks.

Sademeveemahuti kujutab endast pumbaga on varustatud paaki. Pumbas asub kontroller, mis jälgib rõhku torustikus, seega pole vajadust hüdrofoori ja lisaautomaatika järgi. Mahuti tühjenemisel lülitab ujuklüliti pumba automaatselt välja. Mahuti saab varustada ka signaalseadmega, mis annab läbi hoones asetseva kontrollploki teada mahuti tühjenemisest. Pump on varustatud lisaujukiga, mis hoiab põhjast eemal imisõela, välistades sellega mahuti põhja kogunenud sademe sattumise survetorusse. Mahutist väljuv survetoru ühendatakse kas hoones asuva veetorustikuga, õuekraanidega või näiteks otse kastmissüsteemiga.

 

 

Lisainfo ja hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust vajutades allolevale lingile.

Võta ühendust meie professionaalidega, kes nõustavad teid tootevalikul.