mahuti

Joonised:

1 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

2 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

3 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

4 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

5 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

6 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

7 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

8 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

9 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

10 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

11 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

12 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

15 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

20 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

25 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

30 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

35 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

40 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

45 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

50 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

55 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

60 m³ mahuti

PDFdwg_logo 1

Mahutid

 

Klaasplastist mahuti võimaldab ohutult koguda või säilitada reovett, vihmavett, tuletõrjevett, tehnilist vett, kemikaale jne. Kasutatakse eramute juures, suvilates, olmekompleksides, tööstusettevõtetes, autopesulates, basseinides, kastmissüsteemides jm. Meie mudelitevalikus on nii horisontaalse kui ka vertikaalse paigaldusega mahutid.

Klaasplastist (GRP) mahutid on korrosioonikindlad, nende kasutusaeg on väga pikk (maa-alune säilivusaeg >60 a.) ja nad omavad suurt mehhaanilist tugevust suhteliselt väikese erikaalu juures (1,75 g/cm3). Klaasplastil on omadused, mis muudavad kerimismeetodil valmistatud mahutid eriti vastupidavaks kasutamaks väga erinevates keskkonnatingimustes. Klaasplastist mahuteid saab valmistada ülisuure ringjäikusega, nad on tulekindlad ning keemiliselt inertsed, mis võimaldab neid kasutada ka agressiivsetes keskkondades.

Pakkumaks mahutitele lisatugevust on kõik Fertili mahutid varustatud tugevdusribidega. Tänu oma kergekaalulisusele on mahuteid lihtne transportida ja paigaldada. Kõik mahutid testitakse maa-aluse vastupidavuse kontrollimiseks alasurvega ja mahutite veetihedust kontrollitakse ülesurvega. Olles kindlad oma toodete kvaliteedis pakume kogumismahutitele 10 a garantiid. Mahutid on varustatud sertifikaatide, vastadeklaratsioonide ja paigaldus- ja hooldusjuhenditega.

 

Fertil OÜ pakub oma toodetele ka paigaldusteenust. Eramaja väliskanalisatsiooni lahenduse teostamine võtab reeglina aega 1 tööpäev ja sisaldab kopatöid koos kõigi vajaminevate materjalidega. Juhul kui mahutit on vaja eramajast tuleva reovee kogumiseks, arvutatakse sobiva mahuti suurus tarbitava vee arvestusliku hulga ja mahuti tühjendamise sageduse alusel. Silmas tuleb pidada, et keskmiselt tekib kuus inimese kohta ~2,5 m3 reovett. Mahuti standardvarustusse kuuluvad Teile sobiva asetusega sisend- ja tühjendustorud, plastkaas ja ankurdusrihmad. Soovi korral varustatakse kogumiskaev ületäitumise alarmseadmega, mis annab heli- ja valgussignaaliga märku mahuti tühjendamise vajadusest. Alarmseadme paigaldamisel saab nivooanduri asetada Teile sobivale kõrgusele s.t. seade võib anda signaali, kui mahuti on täis või juba paar päeva enne täitumist. Kogumismahuti on väga keskkonnasõbralik lahendus sest nii jääb puhtaks põhjavesi ja välisõhku ei jõua ebameeldivaid lõhnu.

 

Lisainfo ja hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust vajutades allolevale lingile.

Mahuteid on võimalik tellida ka muude mahtudega kui siin äratoodud.

Juhul, kui Teile ei sobi standardsete mõõtudega mahuti, siis järgmises tabelis on toodud alternatiivsed mõõdud – Mõõtude tabel

 

Juhendid:
Mahutite paigaldusjuhend

 

Normatiivaktid:
Veeseadus
EVS-EN 976-1:2000
EVS-EN 976-2:2000

Võta ühendust meie professionaalidega, kes nõustavad teid tootevalikul.